UKR | RUS

Надійний сервіс електронних платежів! Ми допоможемо зробити Ваші покупки в Інтернеті зручними та доступними!

banner

Постачальникам товарів і послуг


Підключіть свій сайт (Інтернет-магазин)  до нашого  платіжного сервісу та легко приймайте платежі онлайн: 

Тариф для "Компанії" визначається індивідуально, в залежності від об''''єму платежів. Щоб дізнатися розмір % для Вашої компанії - залишіть Заявку на підключення  і наші спеціалисти повідомлять Вам тариф та дадуть відповідь на інші питання.

Прийом платежів здійснюється в режимі он-лайн (миттєво) з Вашого Сайту або спеціального розділу нашого сайту https://ukrpays.com, за допомогою зручного та інтуїтивного інтерфейсу. 

Даний сервіс дозволить Вашим абонентам розраховуватись за отриманні послуги (товари) з дому або будь-якого іншого місця лише за декілька хвилин.

Ми один із перших платіжних сервісів в Україні, і починаючи з 2006р. ми пропонуємо нашим клієнтам самі вигідні умови співпраці!

Безпека сервісу нашої компанії підтверджена міжнародним сертифікатом Thawte. Ми забезпечуємо безпечні трансакції в Internet за допомогою використання криптографії з подвійним ключем довжиною 128-bit SSL (Secure Sockets Layer) – стандарту, що використовується для фінансових трансакцій в Інтернеті. Всі платежі з платіжних карток здійснюються у відповідності до вимог міжнародного стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток, до якого  належать міжнародні платіжні системи Visa та MasterCard. Введення реквізитів платіжних карток здійснюється суворо на захищеному сервері процесінгового центру банку.

Наша Компанія  працює з такими платіжними системами:
 
Приймай платежі онлайн, міжнародна платіжна система МастерКард (MasterCard). Міжнародна платіжна система на твоєму сайті -  Віза (Visa).  

Національна платіжна система ПРОСТІР.

 

 


Новини

28.03.2023
Термінали IBOX
27.02.2022
Допомогти Українській армії може кожен з Вас!
30.12.2021
Шановні партнери! Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Архів