UKR | RUS

Надійний сервіс електронних платежів! Ми допоможемо зробити Ваші покупки в Інтернеті зручними та доступними!

banner

Перехід на нову покращену білінгову систему.         Наявність широкого переліку послуг є лише одним з факторів успішної діяльності компанії. Величезне значення має гнучкість провайдера, швидкість та ефективне реагування на зміни. І тут ключову роль відіграє білінгова система, а саме її можливості розвитку.
         Київський лідер інформаційних послуг Localnet постійно розвивається. Реалізовані ним проекти спрямовані на задоволення потреб користувачів. Постійна робота над поліпшенням якості сервісу й увага до кожного абонента - основи успіху ISP Localnet.

         Саме тому, в жовтні-листопаді фахівцями компанії були проведені наступні роботи з модернізації мережі:
  - поетапне переключення на нову мережу в кожному з мікрорайонів м. Києва;
  - спостереження проблем;
  - переключення на нове обладнання у центрі;
  - перенесення центрального вузла, та інші роботи.

         Нагадаємо, що серед доступних, вже добре знайомих засобів, які дозволяють поповнювати рахунок через платіжну систему Ukrpays.com, Ви можете здійснити оплату і за допомогою готівкових грошей. Для цього Вам слід на нашому сайті Ukrpays.com оформити відповідне замовлення, а оплатити це замовлення через найближчий термінал (24 NonStop, незабаром - ОСМП, Splaty).
         У підсумку, провайдер забезпечив своїм клієнтам модернізовані умови для оплати послуг Інтернет, які відповідають його індивідуальним потребам.

10.11.2009

Архів


Новини

28.03.2023
Термінали IBOX
27.02.2022
Допомогти Українській армії може кожен з Вас!
30.12.2021
Шановні партнери! Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Архів