UKR | RUS

Надійний сервіс електронних платежів! Ми допоможемо зробити Ваші покупки в Інтернеті зручними та доступними!

banner

Просте рішення поповнення рахунку в мережі OptiLAN         Надання абонентам зручних способів оплати є одним з найважливіших завдань "Українського Платіжного Сервісу". На сьогоднішній день, величезна кількість наших клієнтів по всій Україні вже встигли належним чином оцінити зручність, незмінну якість і надійність послуг, що надаються нашою компанією. Київський Інтернет-провайдер OptiLAN цінує своїх клієнтів і зацікавлений у довгостроковому співробітництві з ними. Саме тому, минулого тижня фахівцями обох компаній були проведені роботи з підключення провайдера до платіжної системи.
         Тепер користувачі отримали можливість поповнювати свої рахунки за допомогою мережі Інтернет, пластикових карт, Webmoney, а також готівкою через платіжні термінали (24 NonStop, незабаром – ОСМП, Easysoft). Пошукові системи, енциклопедії, форуми, FTP та ігрові сервера, мережевий чат і багато чого іншого – необмежений доступ до всіх цих Інтернет-ресурсів гарантовано. Наш сервіс працює цілодобово і без вихідних.

         Стисла інформація про партнера: OptiLAN – один з Інтернет-провайдерів Києва , що швидко розвивається. Працює за технологією домашніх мереж. Покриття: райони вулиць Блюхера, Туполєва, Щербакова і Стеценка. Комп`ютерна мережа OptiLAN – це завжди найкраща якість, за вигідну ціну!

18.12.2009

Архів


Новини

28.03.2023
Термінали IBOX
27.02.2022
Допомогти Українській армії може кожен з Вас!
30.12.2021
Шановні партнери! Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Архів