UKR | RUS

Надійний сервіс електронних платежів! Ми допоможемо зробити Ваші покупки в Інтернеті зручними та доступними!

banner

Online оплата Інтернет-послуг компанії "Ексфлоіт"         Найбільшим попитом в системі UkrPayS користується оплата Інтернет-послуг. На сьогоднішній день ми вже співпрацюємо з багатьма компаніями, що надають дані послуги. Повідомляємо, що 16 лютого до партнерів "Українського Платіжного Сервісу" приєднався один з найбільших провайдерів Дніпропетровська "Ексфлоіт". Компанія цінує своїх клієнтів і зацікавлена в довгостроковому співробітництві з ними. Саме тому, фахівцями обох компаній були проведені роботи з підключення провайдера до платіжної системи.
         До сплати приймаються:
  - платіжні картки Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic;
  - смарт-карти НСМЕП;
  - електронні гроші WebMoney;
  - а також готівка через платіжні термінали (24 NonStop, ОСМП, Easysoft), попередньо сформувавши замовлення для оплати через наш сервіс.

         Стисло про компанію: "Ексфлоіт" надає послуги доступу до мережі Інтернет та надійні корпоративні канали зв`язку в Дніпропетровську. Найкращі умови для приватних і корпоративних клієнтів. Гнучка система тарифних планів, індивідуальний підхід. Велика зона покриття із застосуванням сучасних технологій побудови зв`язку. Внутрішні ресурси мережі.

16.02.2010

Архів


Новини

28.03.2023
Термінали IBOX
27.02.2022
Допомогти Українській армії може кожен з Вас!
30.12.2021
Шановні партнери! Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Архів