Платіжний сервіс Ukrpays розширив свою присутність в Запорізькій області. Тепер абоненти "Одеко" вже і в Запоріжжі можуть сплачувати за Інтернет-послуги через наш сервіс. Підключення філій компанії до сервісу відбувається по черзі з середини 2008 року. В даний час послуги 3 філій нашого партнера можна сплатити в зручний час, у будь-якому місці, маючи лише доступ до Інтернет.
Провайдер надає тільки високоякісні телекомунікаційні послуги. Професійний рівень спеціалістів, використання новітніх технологій є запорукою стабільності і основою впевненості компанії. Співпраця з "Українським Платіжним сервісом" дозволяє забезпечити абонентам можливість швидкої та надійної оплати послуг компанії. Провести платіж клієнти "Одеко" можуть за допомогою платіжних карток Visa/MasterCard, титульних знаків системи Webmoney. Операції, які здійснюються в режимі он-лайн, займуть у Вас всього кілька хвилин. Зарахувати кошти на свій користувацький рахунок Ви можете також через партнерські платіжні автомати.
25.04.2011
28.03.2023
|
|
---|---|
Термінали IBOX
|
27.02.2022
|
|
---|---|
Допомогти Українській армії може кожен з Вас!
|
30.12.2021
|
|
---|---|
Шановні партнери! Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!
|