UKR | RUS

Надійний сервіс електронних платежів! Ми допоможемо зробити Ваші покупки в Інтернеті зручними та доступними!

banner

Як платити?


Оплата послуг здійснюється двома шляхами:

- З сайту компанії UkrPayS.com;

                 або/і

- З сайту компанії - постачальника товару (послуг).

В обох випадках процес оплати простий і займе всього пару хвилин - Вам потрібно лише слідувати вказівкам в тих формах, що відкриваються.

У першому випадку, Ви вибираєте розділ "Клієнтам" -> "Послуги", і натиснувши на потрібну Вам компанію, вказуєте свої дані. Після заповнення всіх полів Ви натискаєте кнопку "Сплатити", і Вам відкриється форма вибору методу оплати. Вибираєте зручний для Вас метод оплати і знову натискаєте "Сплатити". У новому вікні вводите реквізити своєї платіжної картки та підтверджуєте платіж. Протягом 2-3 хвилин гроші будуть зараховані.

У другому випадку, Ви заходите в свій особистий кабінет на сайті - постачальника і при оплаті Вам відкриється форма вибору методу оплати. Вибираете зручний для Вас спосіб оплати і натискаєте "Сплатити". У новому вікні вводите реквізити своєї платіжної картки та підтверджуєте платіж. Протягом 2-3 хвилин гроші будуть зараховані.

Після оплати, клієнт може в будь-який момент зайти (авторизуватися) у свій «Особистий кабінет» , щоб подивитися історію своїх платежів, роздрукувати квитанцію, змінити свої контактні дані.

Детально про кожен метод оплати можна дізнатися в розділі сайту «КЛІЄНТАМ» -> «МЕТОДИ ОПЛАТИ».


Новини

28.03.2023
Термінали IBOX
27.02.2022
Допомогти Українській армії може кожен з Вас!
30.12.2021
Шановні партнери! Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Архів