UKR | RUS

Надійний сервіс електронних платежів! Ми допоможемо зробити Ваші покупки в Інтернеті зручними та доступними!

banner

Безпечність платежів


Порядок здійснення платежу.

«Клієнт» має можливість перевірити складові та загальну суму замовлення, умови й адресу доставки, спосіб оплати, свої контактні дані (телефон або адресу електронної пошти), дані "Отримувача" на відповідній сторінці web-сайту та підтвердити або відмовитися від замовлення.

Якщо оплата здійснюється банківською платіжною карткою, то авторизація суми замовлення проводиться на сервері Банку шляхом вказівки і відправки з комп`ютера «Клієнта» Серверу Банку реквізитів платіжної Карти «Клієнта». Сервер Банку виробляє Верифікацію «Клієнта» за стандартом 3-D Secure. У разі, якщо верифікація «Клієнта» за стандартом 3-D Secure пройшла успішно, Банк проводить авторизацію платежу за даними Карти «Клієнта» на суму замовлення відповідно до правил міжнародних платіжних систем. При цьому співробітники банку можуть зв`язатися з Вами для підтвердження інформації по здійснюваному платежу.

Для забезпечення якості та оперативності послуг "Компанія" може попросити "Клієнта" надати свою контактну або додаткову інформацію. Ця інформація не підлягає розголошенню стороннім особам, окрім випадків передбачених чинним законодавством України.

"Клієнт" зобов`язується надавати правдиву інформацію, а також не вчиняти дій, які можуть привести до виходу з ладу програмних або технічних компонентів сайту "Компанії" чи її "Партнерів". 

Система безпеки.

Всі платежі з платіжних карт здійснюються відповідно до вимог міжнародного стандарту безпеки Інтернет-платежів 3-D Securе, прийнятого міжнародним платіжними системами Visa Int. і MasterCard Int. «Компанія» строго зобов`язується не вимагати введення реквізитів платіжних карт (Номер Карти, Строк дії, CVV2) від «Клієнта» на своєму сайті. Введення реквізитів платіжних карт здійснюється строго на захищеному Cервері банку. 

«Компанія» забезпечує безпечні транзакції в Internet з використанням криптографії 128-bit SSL (Secure Sockets Layer) - стандарту, контрольованого американським урядом і використовуваного для фінансових транзакцій в Internet.

Безпека сервісу UkrPayS.com нашої компанії підтверджена міжнародним сертифікатом Thawte.

Стандарт SSL був розроблений компанією Netscape Communications з метою захисту транзакцій по кредитних картках.

Цей стандарт дозволяє нам створювати захищений канал передачі даних між нашим сервісом UkrPayS.com і браузером «Клієнта», використовуючи при цьому технології аутентифікації користувача, шифрування й цифрового підпису.

Завдяки SSL стандарту і отриманому сертифікату Thawte наші Клієнти можуть бути впевнені:

  • у дійсності (автентичності) сайта - сторінка, що переглядається користувачем, отримана саме із зазначеної адреси, а сам сайт дійсно належить компанії, на ім''''''''я якої виданий сертифікат;
  • в цілісності інформації: за час передачі даних через Інтернет вони не можуть бути змінені або зіпсовані;
  • у приватности інформації: за рахунок використання шифрування даних, переданих між клієнтом і сервером, їх зміст не стане доступним для сторонніх.

У сертифікатах використана зручна в обігу і високонадійна технологія криптозахисту з подвійним ключем  довжиною до 128-біт.


Новини

28.03.2023
Термінали IBOX
27.02.2022
Допомогти Українській армії може кожен з Вас!
30.12.2021
Шановні партнери! Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Архів