UKR | RUS

Надійний сервіс електронних платежів! Ми допоможемо зробити Ваші покупки в Інтернеті зручними та доступними!

banner

Питання та відповіді


Де на платіжній картці знайти код CVC2/CVV2?

Якщо у Вас платіжна картка Visa або MasterCard, то код CVV2/CVC2 знаходиться на зворотньому боці Вашої картки (див.мал.) Інтернет-картки,  являються віртуальними картками з реальними картковим рахунком, номером картки та терміном дії, які відомі тількі Вам. Якщо код CVV2/CVC2/Credit Card Check Number/security id не вказаний в цілях безпеки (на випадок втрати чи крадіжки Вашої Інтернет-картки),  то Ви маєте змогу його дізнатися по безкоштовному телефону, що вказаний на зворотньому боці Вашої платіжної картки.

Як повторно отримати код активації облікового запису?
Післе реєстрації на сайті, Вам автоматично висилається лист на вказану при реєстрації електронну адресу з кодом активації. Якщо листа не отримали, можно повторно його отримати. Для цього потрібно скористатися посиланням "Забули пароль" на сторінці авторизації або написати листа в службу технічної підтримки з проханням активувати Ваш обліковий запис. 

Раніше розраховувався своєю платіжною карткою Visa, а тепер не приймає її до оплати!

Якщо декілька разів підряд був введений невірний НОМЕР КАРТКИ, СТРОК ДІЇ або CVV КОД, то автоматично блокується IP адреса клієнта. В такому випадку потрібно зв''язатися із службою підтримки UkrPayS.com і повідомити про труднощі, що виникли, та у найближчий час Ваша адреса буде разблокована. Вказуйте, будь-ласка, уважно реквізити своєї платіжної картки!


Новини

28.03.2023
Термінали IBOX
27.02.2022
Допомогти Українській армії може кожен з Вас!
30.12.2021
Шановні партнери! Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Архів